Gięcie krawędziowe/ krawędziowanie blach

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu krawędziowania i gięcia blach CNC. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala na uzyskanie perfekcyjnego kształtu materiału wykorzystywanego w produkcji maszyn, mebli, pojazdów oraz wielu innych przedmiotów z branży naszych Klientów. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym wykonujemy gięcie krawędziowe (krawędziowanie) blach w taki sposób, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw. W tym celu wykorzystujemy ośmioosiową prasę krawędziową Durma AD-S30320 o nacisku 320 ton oraz długości krawędzi gięcia 3000 mm, co w praktyce daje nam możliwość gięcia detali do grubości 12 mm, przy czym jest ona zależna od różnych czynników, takich jak gatunek materiału, długość gięcia, itp.

Przy doświadczonej kadrze, nowoczesnym sterowaniu i bogatym wyposażeniu w narzędzia mamy możliwość gięcia bardzo skomplikowanych detali.
Możliwości wykonania gięcia detali sprawdzamy indywidualnie po przesłaniu dokumentacji.

gięcie blach
gięcie bachy

Gięcie blach CNC

Krawędziowanie blach często wymaga bardzo wysokiej precyzji. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, wykorzystujemy maszyny sterowane cyfrowo. Gięcie blach CNC jest nie tylko bardzo dokładne, ale też w wysokim stopniu powtarzalne. W efekcie możemy wykonać nawet duże serie identycznych w kształcie i wymiarach elementów. Łącząc gięcie krawędziowe z cięciem i zgrzewaniem kondensatorowym, dostarczamy Klientom podzespoły gotowe do montażu lub dalszej produkcji.

Wysokiej jakości sprzęt i szeroka wiedza sprawiają, że możemy wykonać powierzone czynności sumiennie i tak, aby gotowe wyroby sprawdzały się jako element konstrukcji tworzonych przez Twoją firmę. Przedstaw nam wszystkie szczegóły zlecenia, a my zaproponujemy Ci warunki współpracy z zakresu cięcia oraz gięcia/ krawędziowania blach na prasach CNC. W razie potrzeby zorganizujemy również transport Twojego zamówienia we wskazane miejsce na mapie województwa śląskiego i nie tylko.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować dostawę towaru pod wskazany adres.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY